Лазерна Контактна літотрипсія

Контактна літотрипсія – дроблення та видалення каменів сечоводів, сечового міхура ендоскопічно, під візуальним контролем.

Контактна літотрипсія показана при розмірах конкременту понад 5 мм, неефективності дистанційної літотрипсії, великій твердості каменя.

Дроблення каменів в сечоводі: особливості процесу

Операція проводиться під спінальною анестезією, тому больові відчуття абсолютно відсутні, але пацієнт знаходиться у свідомості. Операція проводиться з використанням лазерного обладнання останнього покоління, відеокамери та оптики високої якості. дроблення та видалення каменів сечоводів, сечового міхура ендоскопічно, під візуальним контролем.

Поява каменів у сечовивідних шляхах – явище нерідке і зустрічається у людей будь-якого віку. Виявляються при проведенні УЗД нирок і сечового міхура. Освіта каменів у органах сечовиділення відбувається в результаті зміни складу сечі, яка безперервно утворюється в нирках. Сучасні технології дозволяють позбутися від каменів швидко і безболісно.

Для лікування пацієнтів з сечокам’яною хворобою в Клініці Урології Каменів Нирок застосовують лазерну літотрипсії. Цей високотехнологічний серед всіх малоінвазивних методів лікування дозволяє виконати процедуру дроблення каменів максимально точно і ефективно.

Лазерна літотрипсія є контактним методом лікування.

Це малоінвазивна операція, коли доступ до каменя здійснюється через природні сечовивідні шляхи. Ендоскопічна система вводиться через уретру. Відеокамера проектує вид конкременту на монітор і допомагає лікареві його виявити. Потім через ендоскоп вводять лазерне волокно і підводять його впритул до каменя. Енергетичний пучок, який посилається генератором, викликає поступове руйнування каменю на дрібні фрагменти, які повністю вимиваються водним відсмоктування або виходять разом з сечею. Весь процес лазерного дроблення відбувається під візуальним контролем. При цьому енергія лазерного променя не травмує навколишні тканини, що робить подальше період реабілітації мінімальним. Також застосування лазера дозволяє нейтралізувати камені будь-якого складу і здійснити їх дроблення в важкодоступних місцях. Це істотно розширює можливості малоінвазивного лікування і особливо актуально при розташуванні конкрементів в сечовивідних шляхах, коли камені в сечоводі блокують відтік сечі і порушують функцію нирок. Застосування лазера дозволяє ефективно зруйнувати камінь в будь-якій ділянці сечовивідної системи і вилікувати пацієнта, застосувавши щадний метод, який базується на мінімальному втручанні в організм.

Впровадження в повсякденну клінічну практику найсучасніших методів лікування дозволяє лікарям Клініки Урології Каменів Нирок надавати урологічну допомогу на рівні світових стандартів.

А жителям міста і області – уникати оперативних втручань і швидко повертатися до нормального життя.

Записатися на проведення необхідної діагностичної процедури:

за телефоном   +380505880025або записатись онлайн на сайті .