16 Липня, 2019

Трансуретральна резекція сечового міхура

Трансуретральна резекція сечового міхура – це ендоскопічна операція, під час якої відбувається видалення пухлина або інші пошкодження органу. Її проводять з допомогою спеціального ендоскопа, який вводять в організм без надрізів – через сечовипускний канал. Завдяки цьому малоінвазивному втручанню, лікар уролог має змогу провести огляд внутрішньої поверхні сечового міхура, виявити пухлину, взяти зразки та видалити уражені тканини.

Для чого та коли проводять трансуретральну резекцію сечового міхура

Цю процедуру призначають у випадках:

  • Присутні пухлини сечового міхура – злоякісні та доброякісні
  • Діагностована лейкоплакія сечового міхура. Це захворювання, в ході якого в пацієнта відбувається зроговіння певних ділянок епітелію, що вистилає внутрішню поверхню органу.

Найчастішою причиною проведення операції є саме пухлини. Найчастіше її призначають для видалення новоутворень, що мають відносно невеликі розміри, окреслені чітко форми. Також цей метод лікування застосовується на початкових стадіях раку.

Записатися на проведення необхідної діагностичної процедури:

за телефоном   +380505880025або записатись онлайн на сайті .

Проводять трансуретральну резекцію сечового міхура для того, щоб:

  • Підтвердити наявність чи відсутність пухлини на сечовому міхурі
  • Виконати візуальну оцінку уражених тканин
  • Визначити форму новоутворення, особливості, розростання (якщо є)
  • Взяти матеріал для дослідження
  • Видалити пухлину

Як відбувається трансуретральна резекція сечового міхура при пухлині

Операція проводиться під дією знеболюючих препаратів. Крізь сечовивідні канали в організм вводиться спеціальний інструмент – резектоскоп. Він може досягти сечового міхура, містить в собі мікрокамеру, що забезпечує візуалізацію урологу. Далі лікар, оглянувши орган, може почати видалення уражених тканин з допомогою того ж резектоскопа. Якщо розміри, конфігурація, будова новоутворення дозволяють – його можна прибрати за один раз. Якщо ж ні – то лікар використовує техніку фракційного висікання вогнищ ураження. Спочатку виконується січення пухлини, а потім – прилеглої слизової оболонки і м’язові шари. Це проводиться з метою уникнення рецидиву.

Трансуретральна резекція сечового міхура: де проводять у Львові

У Львові таку складну процедуру можна якісно та ефективно можуть здійснити у Львівській обласній клінічній лікарні. За адресою: вул. Котика, 4, урологічне відділення. Провідні фахівці мають понад багаторічний досвід лікування та володіють сучасними методиками і підходами. Вони багато років проводять подібного роду операції та добре знаються на своїй справі. Тож не зволікайте – здоров’я важливіше вагань.