15 Липня, 2019

Переваги літотрипсії

Літотрипсія – це медична процедура, завдяки якій відбувається фізичне руйнування каменів та інших конкрементів у тілі людини. До них відносяться камені нирок, камені сечоводу, камені у жовчних шляхах, підшлункової залози тощо. Цю процедуру поділяють на безконтактну та контактну. Безконтактна (її ще називають екстракорпоральною або дистанційною) – станом на сьогодні є частіше застосовуваною. Її рекомендують до здійснення за винятком, коли є протипоказання. Вона проводиться без надрізів чи ендоскопічних інструментів. При контактному, або інтракорпоральному методі літотрипсії безпосередньо до каменя підводять  електрод, лазерне волокно і т.д. через ендоскопічне обладнання-цистоскопи,уретероскопи,нефроскопи.

Записатися на проведення необхідної діагностичної процедури:

за телефоном   +380505880025або записатись онлайн на сайті .

Інтракорпоральну помилково ще називають «лазерною». Насправді, проведення літотрипсії із використанням лазера для руйнування конкрементів – лише один із видів контактної літотрипсії. Це відбулось тому, що дроблення каменів лазером зарекомендувало себе ефективним методом. Дії лазера піддають всі камені і за один сеанс, який триває приблизно годину і видаляють всі камені. Процедура безпечна та безболісна, проводиться під наркозом. Після неї залишається невеличкий надріз, який загоїться і не залишить значного сліду на тілі. Для проведення Лазерної літотрипсії застосовується апаратура, що забезпечує візуальний контакт – лікар бачить, що відбувається і точно маніпулює лазером.

Переваги літотрипсії

  • Ефективність. Вона дозволяє ефективно позбутися каменів – найчастіше достатньо одного сеансу.
  • Безпечність. Практично немає протипоказань до цієї процедури. Під час її проведення не страждають жодні органи – вона не несе загрози. Також не відбувається травматичних втручань. А ультразвук не несе жодної загрози.
  • Швидке відновлення. Після цієї процедури не потрібно тривалої післяопераційної реабілітації – адже організм не піддавався важкому впливу. Як правило, пацієнт добу знаходиться в стаціонарі, наступного дня його виписують. Далі пацієнт повертається до звичного життя. Це особливо актуально для осіб старшого віку, в яких організм важко переносить стреси. Тут очевидна перевага над хірургічним втручанням, яке всім важко перенести та пізніше після якого відновитися.
  • Контрольованість процесу. Лікарі мають змогу спостерігати та контролювати процедуру завдяки УЗД.

Літотрипсія у Львові

У Львові здійснити процедуру літотрипсії  можна у Клініці Урології Каменів Нирок. За адресою: вул. Котика, 4. Провідні фахівці мають понад 20-річнийдосвід проведення процедури літотрипсії. Як інтракорпоральної, так і екстракорпоральної. Вони одними з перших у Львові почали проводити подібного роду процедури.
Не зволікайте – здоров’я важливіше вагань!