2 Липня, 2019

Трансуретральна резекція простати

Трансуретральна резекція аденоми простати – це ендоскопічна операція, яку проводять для того, щоб висікти деформовані тканини при аденомі та нормалізувати роботу сечостатевої системи. Це сучасний метод лікування, який дозоляє точно, прицільно та під візуальним контролем видалити змінені тканини та зробити це з мінімальним навантаженням на організм пацієнта без жодних слідів. Для цієї процедури не потрібні розрізи, оскільки виконується трансуретрально. Через сечовий канал в організм пацієнта вводиться резектоскоп. Це спеціальний інструмент, що містить електричну високочастотну петлю для коагуляцію (відсічення) тканин, камеру та освітлювальну систему. Завдяки цьому лікар має змогу бачити та контролювати перебіг операції. Новоуворення шар за шаром відсікають, водночас припікаючи кровоносні судини, щоб не спричинити кровотечі. Коли поступово зняті всі патологічно змінені шари тканин, виконується відведення відсічених тканин, які умовно «плавали» в сечовому міхурі та промивання внутрішньої поверхні сечового міхура. За пацієнтом ще певний час може здійснюватись спостереження в стаціонарі.

Переваги трансуретральної резекції передміхурової залози

До переваг цього методі лікування відносяться такі:

  • відсутні розрізи, надсічення чи інші травми шкіри чи сполучних тканин, адже операція проводиться без скальпеля
  • контрольованість процедури та стану пацієнта – у лікаря є візуальний контроль над операцією
  • швидке післяопераційне відновлення – після операції можливе ще деякий час проведення спостереження за станом пацієнта. Але все ж наслідки після операції мінімальні
  • Цю процедуру можна провести пацієнтам, що також хворі ще і на інші важкі хвороби. Що є суттєвою перевагою, адже часто чоловіки в старшому віці мають цілий «набір» захворювань

Записатися до уролога: +380505880025; м. Львів, Вул. Чернігівська,7 ЛОКЛ, урологічне відділення, кабінет літотрипсії

Коли потрібна трансуретральна резекція простати

Аденому простати на ранніх стадіях можна подолати медикаментозно. Але не пізніх стадіях, коли хворобу «запущено» використовують цей метод лікування. До неї вдаються при ожирінні, розмірах пухлини не менше 60 -80 см3, необхідності зберегти статеву функцію, при підозрі на рак. Часто на ранніх стадіях розвитку аденоми чоловіки сприймають це як певні обов’язкові зміни організму і просто ігнорують цю хворобу, терплять чимало незручностей. Що є категорично неправильним. І вже звертаються до уролога , коли ситуація стає нестерпною. Тоді проведення трансуретральної резекції стає необхідним.

Трансуретральна резекція простати: де проводять у Львові

У Львові таку процедуру можна здійснити у Клініці Урології Каменів Нирок. За адресою: вул. Чернігівська, 7, урологічне відділення. Провідні фахівці мають понад багаторічний досвід лікування та володіють сучасними методиками і підходами. Вони багато років проводять подібного роду операції та добре знаються на своїй справі. Тож не зволікайте – здоров’я важливіше вагань.