1 Липня, 2019

УЗД сечового міхура у Львові

Ультразвукова діагностика (УЗД) – є одним з найінформативніших та доволі доступним методом дослідження та діагностики стану організму. Це безпечний метод, що практично немає протипоказань, і має широкий спектр застосування. Його використовують для виявлення різних захворювань та дослідження різних органів.

УЗД сечового міхура проводять для того, щоб можна було визначити розміри, форму, розташування органу та співставлення із нормою, його функціональний стан і можливі дисфункції. Під час обстеження лікар уролог визначає потенційну наявність різного роду новоутворень, у разі виявлення – локалізує, досліджує розмір, тип і форму. З допомогою УЗД сечового міхура лікар може встановити причину певних розладів функціонування сечостатевої системи.

Коли проводять УЗД сечового міхура

Найчастіше УЗД сечового міхура призначають у таких випадках:

  • Скарги пацієнта на порушення сечовипускання (прискорене, часті позиви, утруднене, болі при сечовиділенні, неможливість сечовипускання в певних позах, слабкий струмінь сечі тощо)
  • У пацієнта присутні ознаки та симптоми захворювань сечовивідних шляхів
  • Результати лабораторних досліджень свідчать про потребу додаткових досліджень.

Записатися до уролога: +380505880025; м. Львів, Вул. Чернігівська,7 ЛОКЛ, урологічне відділення, кабінет літотрипсії

Які захворювання та розлади допомагає виявити УЗД сечового міхура

  • Сечокам’яна хвороба: наявність каменів, кількість, розміри, тип, локалізацію
  • Новоутворення: наявність пухлин, розміри, локалізацію
  • Наявність запального процесу та його розвиток
  • Наявність бар’єрів для проходження сечі
  • Наявність сторонніх тіл в організмі

Узд сечового міхура у Львові

Записатися на УЗД сечового міхура (Львів чи область) можна за телефоном 050-58-80-025  або за адресою: м. Львів,вул. Чернігівська 7, Львівська обласна клінічна лікарня, урологічне відділення. У вас буде можливість пройти обстеження на апараті експертного класу Acuson Aspen. Він обладнаний широким набором ультразвукових датчиків, що застосовуються для діагностики. Серед яких є ковексний датчик для абдомінального дослідження нирок, сечоводів, зачеревенного простору, сечового міхура, простати, та інших органів черевної порожнини.