1 Липня, 2019

Огляд в уролога: що потрібно обстежити чоловікам

Існує стереотип, що до уролога потрібно звертатися в старшому віці або коли виникає термінова потреба. Це далеко не так. Адже, по перше, дбати про здоров’я потрібно з молодого віку. А по друге, лікарі фіксують «молодшання» урологічних проблем.  Так, зараз медицина розвивається, з’являються нові методи лікування. І ті захворювання, які раніше були нездоланними – зараз уже лікуються. Попри, все профілактика – краща за лікування.

Також важливо розуміти, що багато урологічних захворювань на ранніх стадіях розвиваються безсимптомно ( особливо це стосується онкології). Чи можуть виражатися загальними симптомами і їх легко сплутати з іншими хворобами та хибно «пролікувати». Тому важливо регулярно проходити обстеження в уролога, здавати аналізи та бачити стан свого організму. Чим швидше буде виявлено певне захворювання сечостатевої системи – тем легше, швидше і дешевше його подолати. А також нижчий ризик рецидиву.

Обстеження для чоловіків: порада уролога

Для різного віку існують різні типи обстежень та аналізів та різна їх частота проведення. Уролог радить проходити такі обстеження для чоловіків до 35 років

  • Ультразвукова діагностика (УЗД) нирок
  • УЗД простати
  • Аналіз сечі – загальний
  • Мазок на приховані статеві інфекції

Для чоловіків старших 35 років потрібно регулярно проводити такі обстеження:

  • УЗД нирок
  • УЗД простати
  • Загальний аналіз сечі
  • Аналіз крові на ПСА (підвищений рівень ПСА – є ознакою раку простати)
  • Аналіз крові на такі гормони, як загальний тестостерон, лютеїнізуючий гормон та інші за приписом лікаря.

Записатися до уролога: +380505880025; м. Львів, Вул. Чернігівська,7 ЛОКЛ, урологічне відділення, кабінет літотрипсії

Які хвороби можуть бути виявлені під час обстеження в уролога?

Якщо чоловік регулярно проходить обстеження, веде здоровий спосіб життя та дбає про свій організм, то обстеження найчастіше підтверджуватимуть відсутність проблем.
Вчасне обстеження в уролога дозволяє з високою точністю виявити розвиток онкології та нейтралізувати її. Також може бути виявлена сечокам’яна хвороба, інфекційні та запальні процеси. Це ті захворювання, появу і ранній розвиток яких в організмі можна «проґавити».

Записатися до уролога у Львові

У Львові огляд уролога  можна якісно та швидко пройти у Львівській обласній клінічній лікарні. За адресою: вул. Чернігівська, 7, урологічне відділення. Провідні фахівці мають понад багаторічний досвід лікування та володіють сучасними методиками і підходами. Також вони одними з перших у Львові почали проводити процедуру літотрипсії – понад 20 років тому.

Лікар уролог завжди старається призначати максимально делікатну і водночас ефективну терапію.
Не зволікайте – здоров’я важливіше вагань!