26 Березня, 2019

Простатит у молодих чоловіків

Існує стереотип, що простатит – це хвороба чоловіків віком старше 40 років. І якщо кілька десятків років тому це твердження мало певне підґрунтя, то зараз ситуація інша. Простатит часто діагностують у чоловіків молодого віку. Які часто не підозрюють про розвиток саме цього захворювання, вважаючи себе «замолодими» для нього. А займаються шкідливим самолікування прогресуючих симптомів.

Як розвивається простатит у молодих чоловіків

Отож, це запалення передміхурової залози (простати), що супроводжується характерним болем в районі низу живота, порушенням сечовипускання тощо. Що в найчастіше спричинене бактеріальною інфекцією. Інфекція в простату може потрапити із сечового міхура, сечівника, прямої кишки, кровоносних і лімфатичних судин малого таза. Потраплянню інфекцій, погіршенню кровообігу, розвитку інфекцій сприяють такі фактори, як часте переохолодження організму, часті закрепи, гіподинамія, хронічні запальні процеси та вогнища інфекції в організмі, перенесені венеричні і урологічні хвороби (гонорея, уретрит), «сидяча» робота. Також шкідливими є тривала відсутність статевих контактів та надмірна сексуальна активність. Та такі процеси і стани, як недосипання, неповноцінне і нерегулярне харчування, стреси тощо – вони пригнічують імунну систему.

Записатися до уролога: +380505880025; м. Львів, Вул. Чернігівська,7 ЛОКЛ, урологічне відділення, кабінет літотрипсії

Групи ризику

Дослідження показали, що характер роботи і спосіб життя впливає на розвиток простатиту. Групу ризику та високу імовірність захворіти становлять чоловіки:

  • Які має ослаблений імунітет;
  • Які ведуть хаотичний спосіб життя з численними статевими зв’язками;
  • Які ведуть малорухомий спосіб життя та сидячу роботу;
  • Ті, хто має вроджені чи набуті захворювання.

До груп ризику належать люди, які зловживають алкоголем, палять. Більш схильні до захворювання чоловіки, які перехворіли важкими формами грипу та туберкульозом.

Лікування простатиту у Львові

Якщо ви помітили в себе вказані симптоми чи просто відчуваєте певний дискомфорт із сечостатевою системою – варто звернутися до спеціаліста. Консультація уролога зніме всі питання і дасть інформацію для подальших дій.

Якщо вам потрібна консультація уролога – Львів чи область – ви можете отримати її за  адресою: м. Львів, Вул. Чернігівська,7 ЛОКЛ, урологічне відділення, кабінет літотрипсії. Кваліфіковані фахівці зможуть надати вам необхідну допомогу.