1 Березня, 2019

Простатит: перші ознаки

Простатит – це запалення передміхурової залози, що супроводжується характерним болем в районі низу живота, порушенням сечовипускання та іншими ознаками. В більшості випадків це захворювання спричинене бактеріальною інфекцією. Рідше розвивається застійний простатит. Розвитку цієї хвороби сприяють такі чинники, як часте переохолодження організму, робота в сидячому положенні та малорухомий спосіб життя без занять спортом, тривала відсутність статевого життя або, навпаки, занадто активна, тривалі закрепи, венеричні хвороби, зловживання алкоголем.

Записатися до уролога: +380505880025; м. Львів, Вул. Чернігівська,7 ЛОКЛ, урологічне відділення, кабінет літотрипсії

Перші ознаки простатиту мають «наростаючий» характер. Якщо не розпочати вчасно лікування, то симптоми стають більш дошкульними, а стан пацієнта різко погіршується. Болі стають дуже сильними, часто піднімається температура до 39-40º, процес сечовипускання стає дуже складним: сеча виходить тонкою цівкою чи краплями.

  • Гострі больові відчуття

    Виникаюь нижній частині живота, що виникає при сечовипусканні. А іноді триває навіть після цього процесу. Біль може відчуватися в області промежини, тазу, в прямій кишці, внутрішньої поверхні стегон і в поперековій області. Часто відзначаються болі по ходу статевого члена, в голівці пеніса, яєчках і в області паху.

  • Порушення сечовипускання.

    Сам акт сечовипускання змінюється і з часом стає все складнішим: хворий відчуває біль, печіння, сеча виходить тонким або переривчастим струменем чи каплями.

  • Еректильна дисфункція.

    Розвиток запального процесу в передміхуровій залозі  може призвести до зниження статевого потягу і погіршення ерекції. Це може виражится у різних формах. Наприклад, хронічний бактеріальний простатит може стати причиною передчасної еякуляції. Крім того, при хронічному простатиті чоловік може відчувати болючі відчуття як під час статевого контакту, так і при сім’явиверганні.

Якщо ви виявили схожі симптоми – не варто відтягувати візит до лікаря і надіятися. Що вони самі по собі пройдуть. Простатит набагато легше вилікувати на початкових стадіях. Пройти діагностику, лікування та отримати фахову консультацію з приводу простатиту можна у Львівській обласній клінічній лікарні, урологічне відділення, кабінет літотрипсії. Не затягуйте із візитом до лікаря не займайтесь самолікуванням – довірте професіоналам!