Інколи розпізнати захворювання нирок є досить складно: адже вони можуть проявляються загальними симптомами, бути схожими на захворювання інших органів або ж на певних стадіях протікати безсимптомно. Проте на пізніх стадіях їх не помічати – не можливо.
Біль у попереку
Це основна ознака захворювання нирок. Тупий ниючий біль – ознака хронічного захворювання нирок. Інший вид болю, ниркова колька – це симптом, який найчастіше приводить пацієнтів до урологів. Проявляється як різкий біль в поперековій ділянці, який дуже варто терпіти. Також біль може поширитися на пах, калитку та нижні відділи живота. Він здатен спричинити нудоту і блювоту. Ниркова колька спричинена найчастіше, різким порушенням відтоку сечі із нирки, тому сечовідні шляхи закупорені каменем. Звернувшись до спеціалістів вчасно – пацієнт може отримати фахове медичне заключення та професійне лікування. Фахівець з допомогоюю сучасного медичного обладнання не тільки усуне біль, а й позбавить його причини – каменя. Його «розіб’ють» та «виведуть» контактною або безконтактною літотрипсією.
Поява крові в сечі
Поява сечі у крові чи гнійних домішок у сечі часто з’являється одночасно або опісля болю в попереку чи ниркових кольок. Біль дуже часто ігнорують та запивають знеболюючими препаратами, вважаючи їх несерйозними чи недостатніми підставами для звернення до лікаря. А кров уже з’являється пізніше і до медиків у цих випадках звертаються активніше. Поява крові та домішок в сечі – одна з найголовніших ознак розвитку онкології. А також може бути спричинена:
- Каменями в нирках,
- Інфекціями в сечоводах чи геніталіях;
- Каменями, пухлинами у сечовідному каналі;
- Раком нирок;
- Порушенням згортання крові;
Часте сечовипускання
В кожного є своя індивідуальна потреба у візитах в туалет. В середньому, за добу людина споживає 3-4 літри рідини і 75% цієї кількості відводиться саме через нирки. Нормою вважається від двох до 6 актів сечовипускання вдень та 1 вночі. Хоча і у декого можуть бути свої особливості. Якщо кількість позивів в туалет більша, а сам акт сечовипускання відрізняється від звичайного – є всі причини звернутися до лікаря.
Записатися до уролога: +380505880025; м. Львів, Вул. Чернігівська,7 ЛОКЛ, урологічне відділення, кабінет літотрипсії
Часте сечовипускання можна умовно поділити на три групи:
- Збільшення кількості сечовипускань в день разом із активною руховою роботою.
- Часте сечовипускання вночі.
- Часте сечовипускання вдень і відсутність його вночі.
Набряки тіла
Ниркові набряки можуть виникати не тільки на обличчі, але й часто на кінцівках. Коли нирки погано функціонують, то вони не можуть повністю вивести зайву рідину з організму. Це призводить до затримування натрію, яке викликає набряк в кісточках, ногах і руках. Супутніми до набряків ознаками можуть бути млявість, нудота, блювота.
Поганий запах з рота і металевий післясмак
Коли нирки не виконують свою роботу – в крові накопичуються токсини. Внаслідок цього змінюється смак їжі та залишається металевий присмак у вас у роті. Неприємний запах з рота сигналізує наявність занадто великої кількості токсинів в крові. Крім того, може зникнути бажання їсти м’ясо і часто зникати апетит.
Якщо ви виявили в себе подібні симптоми – не затягуйте, а зверніться до уролога. Провівши обстеження на відповідному обладнанні, отримавши дані лабораторних аналізів, лікар матиме повну картину та зможе призначити подальше лікування. Або ж спростує усі побоювання. В будь-якому випадку – не варто зволікати. Якщо вам потрібна консультація уролога – Львів чи область – ви можете отримати її за адресою: м. Львів, Вул. Чернігівська,7 ЛОКЛ, урологічне відділення, кабінет літотрипсії. Кваліфіковані фахівці зможуть надати вам необхідну допомогу.