7 Лютого, 2019

Уролог: коли звертатися та як записатися у Львові

Лікар уролог – це фахівець, що здійснює діагностику, лікування та профілактику захворювань сечостатевої системи. Найчастіше уролог займається саме лікуванням органів сечостатевої системи у чоловік та, що важливо, у жінок. Уролога часто сприймають як «чоловічого» лікаря на противагу гінекологу – «жіночому» лікарю. Це неправильний стереотип, тому що сфера відповідальності у цих лікарів була різна.

Чим займається лікар уролог

Уролог проводить діагностику та лікує цистит, сечокам’яну хворобу, пієлонефрит та інші захворювання. Жінкам, як і чоловікам, необхідно звертатись до уролога при появі найперших ознак захворювання. Тому що урологічні захворювання мають специфіку: на перших стадіях лікуються значно швидше та із меншими наслідками. А у запущеній формі значно важче і довше лікуються, та провокують вторинні запальні процеси малого тазу.

Записатися до уролога: +380505880025; м. Львів, Вул. Чернігівська,7 ЛОКЛ, урологічне відділення, кабінет літотрипсії

Окрім консультації та зовнішнього огляду, уролог використовує й інші методи обстеження: найчастіше це УЗД (ультразвукова діагностика) та збір урологічних мазків, для лабораторного дослідження. Для підтвердження

Коли потрібно звертатися до уролога

Звернутися до уролога потрібно коли виникають перші симптоми, такі як: порушення та дискомфорт при сечовипусканні, нетримання сечі, часті позиви в туалет, при появі крові в сечі, больових відчуттів в області попереку, дискомфорт в області нирок.

Своєчасна консультація в уролога дозволяє з високою точністю виявити розвиток онкології. Це можуть новоутворення у:

  • Нирках
  • Простаті
  • Яєчках (у чоловіків)
  • Сечовому міхурі
  • Сечівнику
  • Сечоводі

Як правило, консультація уролога буде супроводжуватися такими обстеженнями:

  • аналіз крові на виявлення онкомаркерів. Що стосується чоловіків, то це дуже важливе дослідження, адже підвищений рівень ПСА – є ознакою раку простати.
  • Ультразвукова діагностика(УЗД) органів малого тазу.
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) передміхурової залози у чоловіків.
  • Проведення цистоскопії, якщо є необхідність

Не варто також і нехтувати візитом до уролога при хворобах, які прийнято вважати простішими чи займатися самолікуванням – тому що вони можуть призвести до ускладнень. Приміром, цистит здатен підвищити ризик виникнення раку сечового міхура.

Записатися до уролога у Львові

У Львові огляд уролога  можна якісно та швидко пройти у Львівській обласній клінічній лікарні. За адресою: вул. Чернігівська, 7, урологічне відділення. Провідні фахівці мають понад багаторічний досвід лікування та володіють сучасними методиками і підходами. Також вони одними з перших у Львові почали проводити процедуру літотрипсії – понад 20 років тому.

Лікар уролог завжди старається призначати максимально делікатну і водночас ефективну терапію.
Не зволікайте – здоров’я важливіше вагань!