21 Грудня, 2018

Хронічний простатит: як лікувати

Існує стереотип, що проблеми із простатою стосуються лише чоловіків старшого віку. На жаль, це не зовсім так. Все частіше ці хвороби «молодшають» та проявляються у чоловіків молодшого віку. Це стосується і хронічного простатиту.

Хронічний простатит: симптоми

Багато чоловіків у відносно молодому віці відкидають можливість виникнення простатиту та не слідкують за станом здоров’я. Поки в цей час захворювання розвивається та набуває хронічної форми. А тривалий розвиток цієї хвороби може призвести до серйозних і незворотніх ускладнень. Як розпізнати цю хворобу?

Основні ознаки хронічного простатиту – це проблеми із сечовипусканням. Вони проявляються у вигляді частих позивів, відчуттями болю і печіння  у сечовипускальному каналі. Присутній  біль в мошонці та районі промежини. Також присутні порушення у сексуальній сфері: втрата оргазму чи еректильна дизфункція. На цьому підґрунті розвиваються нервові розлади та спостерігаються загальні симптоми: загальна слабкість організму, швидка втомлюваність, невелике підвищення температури тіла тощо.

Записатися до уролога: +380505880025; м. Львів, Вул. Чернігівська,7 ЛОКЛ, урологічне відділення, кабінет літотрипсії

Деякі чоловіки вважають такі симптоми в організмі – нормою і не звертаються до спеціаліста, ніяк не лікуються. Тоді хвороба набуває хронічної форми і стає складною для лікування.

Хронічний простатит: лікування

За останні роки медицина здійснила чималий прогрес в сфері діагностики та лікування хронічного простатиту. Але ці досягнення можливі лише тоді, коли чоловік вчасно звернеться за допомогою до лікаря-уролога. Лікування хронічного простатиту – процес тривалий та непростий. Спочатку лікар уролог проведе діагностику, адже це базис, на якому ґрунтуватиметься увесь подальший процес лікування. Далі, на основі отриманої інформації, буде підібрано індивідуальну лікувальну програму. Вона включатиме протизапальну та імунокорегуючу терапію, фізіотерапевтичні процедури та інші необхідні заходи (в залежності від індивідуальних особливостей організму). Досягти бажаного результату та позбутися хвороби можна завдяки комплексному підходу, який буде керуватись спеціалістом. Самолікування чи лікування сумнівними методами – не тільки не принесе користі, а й може дуже нашкодити.

Лікування хронічного простатиту у Львові

Якщо ви помітили в себе вказані симптоми чи просто відчуваєте певний дискомфорт із сечостатевою системою – варто звернутися до спеціаліста. Консультація уролога зніме всі питання і дасть інформацію для подальших дій.

Якщо вам потрібна консультація уролога – Львів чи область – ви можете отримати її за  адресою: м. Львів, Вул. Котика ,4 ЛОКЛ, урологічне відділення, кабінет літотрипсії. Кваліфіковані фахівці зможуть надати вам необхідну допомогу.