30 Листопада, 2018

Лікування простатиту в домашніх умовах: чи це можливо?

Простатит – це запалення передміхурової залози. Характеризується це захворювання відчуттям дискомфорту чи болю при сечовипусканні, частими позивами в туалет (особливо вночі), болями в районі живота чи попереку різного характеру, та іншими ознаками. Всі ці ознаки мають «наростаючий» характер. Якщо не розпочати вчасно лікування, то симптоми стають більш дошкульними, а стан пацієнта різко погіршується. Болі стають дуже сильними, часто піднімається температура до 39-40º, процес сечовипускання стає дуже складним: сеча виходить тонкою цівкою чи краплями.

Це захворювання характерне для чоловіків  віком 50 років та старше. І з певних причин воно вважається таким, про яке потрібно замовчувати. Чимало чоловіків соромляться своєї проблеми та не звертаються до уролога, коли бачать в себе певні симптоми. Або просто ігнорують ці симптоми. А вже коли вони стають нестерпними і ігнорувати їх не виходить – починають шукати способи лікування цього небезпечного захворювання самотужки в домашніх умовах.

Записатися до уролога: +380505880025; м. Львів, Вул. Чернігівська,7 ЛОКЛ, урологічне відділення, кабінет літотрипсії

Звісно, що пошук альтернатив найчастіше відбувається в інтернеті, де є безліч порад, як лікувати простатит в домашніх умовах. Але чи це можливо? Власне, саме лікування можливе. От тільки користі воно не принесе, а лише нашкодить. В кращому випадку – лише відтермінує консультацію уролога. Більшість рецептів, які написані в інтернеті – це поради як вживати певні продукти в їжу та «здоровіти». Ці продукти часто є дуже дивним набором різних овочів, поєднання яких разом викликає тривогу за кишково-шлунковий тракт. Це скоріше профілактика, якщо її можна так назвати.

Лікування простатиту процедурне. Серед процедур можуть бути такі, як масаж простати, ректальні свічки, зігрівальні процедури для промежини, зігрівальні компреси. Також приписуються необхідні антибіотики. Якщо хвороба запущена – хворого госпіталізують. Де він буде проходити антибактеріальну, дезінтоксикаційну терапію, фізіотерапію.

Лікування простатиту у Львові

В кінцевому результаті всі намагання самотужки вилікувати простатит приводять до лікаря уролога. Який спочатку проведе діагностику з допомогою сучасного обладнання, а потім лікуватиме захворювання на основі отриманої інформації. Дослідження є різні, при необхідності – передміхурова залоза буде досліджуватися через пряму кишку (пальцеве ректальне дослідження), для аналізу беруть секрет. Процедура неприємна і часто її не вдається провести безболісно. Дуже часто саме це стає причиною відтягування звернення до лікаря. Але проблема сама собою не усунеться і чим дальше – тим буде  гірша. Відповідно, тим болючіша буде пальпація простати. Ця процедура крім функції дослідження, виконує лікувальну, тому що здатна зменшити застійні явища залози.

Пройти діагностику, лікування та отримати фахову консультацію з приводу простатиту можна у Львівській обласній клінічній лікарні, урологічне відділення, кабінет літотрипсії. Не затягуйте із візитом до лікаря не займайтесь самолікуванням – довірте професіоналам!