21 Листопада, 2018

Чи можливо вилікувати камені в нирках народними методами?

Інтернет рясніє оголошеннями про те як швидко, дешево та надійно вилікувати камені в нирках народними методами. Трав’яні чаї, дивні овочеві суміші, сумнівної якості настоянки – два-три тижні і вони, нібито, розчиняють камені та виводять із організму. Та чи правда це? Потрібно чітко зрозуміти, що лікувати сечокам’яну хворобу потрібно методами доказової медицини. А методи, які прийнято називати «народними», «традиційними»  – це обман довірливих читачів. Причому, можуть бути ще й небезпечними. Бо деякі рецепти викликають стільки питань, що їх краще взагалі не читати.

Чому «не працюють» народні методи?

Значна частина них – просто обман, вони просто не можуть працювати. Ними користуються шахраї, які заробляють на хворобах довірливих хворих людей. На жаль, існує така тенденція, що люди, котрі виявили в себе ті чи інші урологічні проблеми або дизфункції – не звертаються за допомогою до уролога. Вони соромляться, вважають, що це ознака віку, шкодують грошей, не довіряють медицині і тому намагаються вирішити проблему самостійно якимось альтернативними шляхами. На таких людей шахраї і розраховують.

Записатися до уролога: +380505880025; м. Львів, Вул. Чернігівська,7 ЛОКЛ, урологічне відділення, кабінет літотрипсії

Другий аспект, що «народні методи» можуть справляти певний ефект на організм хворого. Проте впоратися із сечокам’яною хворобою не в змозі. Адже камені в нирках – сольові конкременти, які утворились через поступову кристалізацію солей із сечі. Вони можуть мати різний хімічний склад. В залежності від хімічного складу виділяють такі різновиди: цистинові, фосфатні, оксалатні, білкові, ксантинові, карбонатні, бляшки, уратні. І власне їх не можна просто розчинити чи розмити. Сучасні методи боротьби полягають у розбитті каменів за допомогою ультразвукових хвиль – літотрипсія.

Як вилікувати камені у нирках

Такі народні методи, найчастіше, собі дорожче обходяться. По перше, хвороба розвивається, як і розвивалася (деколи темпи її розвитку ще й прискорюються). По друге, упущений дорогоцінний момент, коли хворобу можна подолати із найменшими наслідками для організму. По третє, ці сумнівні методи завдають шкоду організму.

Тому не треба експериментувати над власним тілом і керуватися незрозумілими стереотипами та міфами. А звертатися за медичною допомогою до професіоналів. Кваліфікований лікар-уролог зможе провести дослідження з використанням сучасного обладнання, надати роз’яснення про стан вашого здоров’я і, за потреби, призначити лікування.

Позбутися камені в у нирках за один день  можна у Львівській обласній клінічній лікарні, урологічне відділення, кабінет літотрипсії за адресою: м. Львів,  вул .Чернігівська, 7, телефон +380505880025