8 Листопада, 2018

Літотрипсія для дітей

Як відомо, літотрипсія – це медична процедура, метою якої є фізичне руйнування каменів та інших твердих побічних утворень в тілі людини. Такими утвореннями є камені нирок, сечоводів, сечового міхура. Утворюються вони при сечокам’яній хворобі.
Існує стереотип, що сечокам’яна хвороба, та й загалом проблеми із сечостатевою системою – це проблеми старших чоловіків віком понад 50 років. Значною мірою це так: більшість хворіб сечостатевої системи розвиваються у досить пізньому віці. Але зараз лікарі фіксують таку тенденцію, як «молодшання» цих захворювань. Це і зниження середнього віку хворих, і випадки захворювань у дуже молодих пацієнтів.
Тому останнім часом актуалізувалось таке питання, як літотрипсія для дітей: ці випадки фіксуються та потребують лікування.

Лікування сечокам’яної хвороби у дітей

Отож, якщо у дитини діагностована сечокам’яна хвороба – постає питання: як лікувати? Чи можна їм проводити літотрипсію – як і дорослим? Відповідь – так. Діти добре переносять цю процедуру, немає побічних ефектів чи протипоказань. Варто відзначити, що конкременти у дітей віком 7 – 11 років є доволі крихкі. Тому процес звільнення від уламків є досить успішним.  Зазвичай достатньо одного сеансу, аби роздрібнити камені.

Записатися до уролога: +380505880025; м. Львів, Вул. Чернігівська,7 ЛОКЛ, урологічне відділення, кабінет літотрипсії

Літотрипсія для дітей у Львові

У Львові літотрипсію для дітей проводять у Львівській обласній клінічній лікарні, урологічному відділені, кабінет Літотрипсії. Це, практично, єдиний заклад у Львові, що проводить таку процедуру для дітей. Фахівці цього закладу майже 20 річний досвід проведення такого роду процедур. Вони проводяться у співпраці з дитячим урологом. Адже тільки лікар, що працює із дітьми може достовірно та фахово діагностувати певне захворювання в дитини та надати заключення на проведення подібного роду процедур. Фахівці цього відділення володіють необхідними знаннями та методиками і проводять усі операції на відповідному обладнанні. Щорічно вони проводять літотрипсію для, приблизно, 25 дітей.
Тому якщо у дитини виникла потреба у проведенні літотрипсії або виникли певні проблеми із сечостатевою системою – не зволікайте, а швидше зверніться до лікаря – дитяче здоров’я потрібно берегти!