8 Листопада, 2018

Консультація уролога онлайн: чи це можливо?

Людина, у якої виникли певні проблеми із здоров’ям, природньо, що буде цікавитись цією темою та шукатиме інформацію про лікування. І, скоріше всього, вона шукатиме в інтернеті, як найдоступнішому та найдинамічнішому джерелі інформації. А в інтернеті просто маса повідомлень із категорії «Як вилікувати простатит самостійно», «Не йди до лікаря – випий цілющого чаю» і особливо модно «Пройти обстеження онлайн». Це все неправда і ці методи – не працюють, а лише шкодять здоров’ю.
Людину, яка почала цікавитись такою тематикою – просто атакують ці оманливі повідомлення. І часто довірливі люди «ведуться» на ці оголошення, які можуть бути написані дуже реалістичними. Спробуємо розвінчати найпоширеніші міфи.
Отож, пройти обстеження уролога онлайн – неможливо. Тому що повноцінне медичне обстеження – це не анкетування, із питаннями-відповідями, які можна надати в електронній формі. Це сукупність різноманітних заходів для того, щоб точно діагностувати стан здоров’я певної людини. Крім анамнезу, це ще і лабораторні аналізи, це ще і дослідження з використанням необхідного обладнання (ультразвукова діагностика, рентгеноскопія, цистоскопія, тощо). Пройти це можна будучи безпосередньо присутнім.

Записатися до уролога: +380505880025; м. Львів, Вул. Чернігівська,7 ЛОКЛ, урологічне відділення, кабінет літотрипсії

Важливо пам’ятати, що багато урологічних захворювань розвиваються безсимптомно на ранніх стадіях розвитку (особливо це стосується онкології) або виражаються загальними симптомами. Тобто, правильно ідентифікувати ту чи іншу хворобу може виключно лікар уролог. Адже він після проведеного обстеження зможе різносторонньо оцінити стан організму. В урології дуже важливо чим швидше виявити захворювання – тоді його можна подолати з мінімальними наслідками для організму, з нижчим ризиком рецидиву та й саме лікування буде дешевшим.

Якщо у вас виявлено певне урологічне захворювання, чи помітили якісь симптоми, пов’язані із сечостатевою системою – не варто займатись самолікуванням народними методами.  Вони не працюють, не мають наукового обґрунтування та можуть викликати серйозні проблеми із здоров’ям та поглибити існуючі.
Консультація в уролога в суспільстві ще дуже часто, на жаль, вважається чимось ганебним або крайнім заходом. І люди всіляко відтягують її, замінючи сумнівними заходами. Насправді, дбати про своє здоров’я – не соромно, це просто догляд за собою. Зрештою, виявлені певні негаразди в сечостатевій системі – теж не привід соромитись чи комплексувати. Від стереотипів варто позбуватися та дбати про здоров’я.
Якщо вам потрібна консультація уролога – Львів чи область – звертайтесь за телефоном +380505880025  або адресою: Львів, вул. Чернігівська, 7, ЛОКЛ, урологічне відділення, кабінет літотрипсії.