6 Листопада, 2018

Лікар уролог у Львові: що потрібно знати про консультацію

Консультація уролога – огляд у фахівця, який рекомендують проходити щорічно. Адже регулярний моніторинг організму дає змогу виявити зміни ( тому числі – і патологічні) та швидко на них відреагувати. Раніше чоловікам після 40 років радили раз (або два рази) на рік проходити консультацію уролога. Зараз таку рекомендацію дають усім чоловікам, незалежно від віку. Чому? Тому що проблеми із сечовидільною системою – «молодшають» і різні захворювання виявляють у молодих пацієнтів.

Для чого потрібна консультація уролога?

Багато урологічних захворювань на ранніх стадіях  розвиваються безсимптомно на ранніх стадіях або виражаються загальними симптомами – особливо це стосується онкології. Тобто, правильно ідентифікувати ту чи іншу хворобу може виключно фахівець уролог. Адже він проведе обстеження використовуючи необхідне обладнання, що дасть змогу різносторонньо оцінити стан організму. Також будуть проведені лабораторні аналізи, які вкажуть на певні проблеми або їх відсутність. В урології дуже важливо чим швидше виявити захворювання – тоді його можна подолати з мінімальними наслідками для організму, з нижчим ризиком рецидиву та й саме лікування буде дешевшим.

Які хвороби можуть бути виявлені під час обстеження в уролога?

Вчасне обстеження в уролога дозволяє з високою точністю виявити розвиток онкології. Це можуть пухлини у таких органах, як:

  • Нирках
  • Простаті
  • Яєчках (у чоловіків)
  • Сечовому міхурі
  • Сечівнику
  • Сечоводі

Також може бути виявлена сечокам’яна хвороба, інфекційні та запальні процеси. Це ті захворювання, появу і ранній розвиток яких в організмі можна «проґавити». На відміну простатиту чи гідронефрозу, симптоми яких ігнорувати важко.

Як відбуватиметься консультація уролога?

Звичайно, що будуть заслухані можливі скарги та поставлені типові питання, які дадуть розуміння лікарю, «в яку сторону рухатись». Далі питання будуть більш деталізовані та вузьконаправлені. А також консультація уролога буде супроводжуватися такими обстеженнями:

  • Аналіз крові на виявлення онкомаркерів. Що стосується чоловіків, то це дуже важливе дослідження, адже підвищений рівень ПСА – є ознакою раку простати.
  • Ультразвукова діагностика(УЗД) органів малого тазу.
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) передміхурової залози у чоловіків.
  • Проведення цистоскопії, якщо є необхідність

При необхідності можуть бути проведені ще і ніші види досліджень.

Уролог у Львові

У Львові огляд уролога  можна якісно та швидко пройти у Львівській обласній клінічній лікарні. За адресою: вул. Чернігівська, 7, урологічне відділення, кабінет літотрипсії. Провідні фахівці мають понад багаторічний досвід лікування та володіють сучасними методиками і підходами. Також вони одними з перших у Львові почали проводити процедуру літотрипсії – понад 20 років тому. А сучасне  обладнання дасть змогу проводити всі маніпуляції швидко та ефективно.