10 Жовтня, 2018

Уролог у Львові: куди записатися

Лікар-уролог – це фахівець, що займається діагностуванням та лікуванням захворювань органів сечостатевої системи. Найчастіше на консультацію уролога записуються чоловіки, причинами є діагностика і лікування простатиту та інфекцій, котрі передаються статевим шляхом.

Часто відбувається ситуація, що чоловіки тривалий час ігнорують наявні симптоми, що свідчать про певні розлади сечостатевої системи. Оскільки вважають, що це нормальний перебіг речей, якась «вікова» ознака чи просто соромляться. А звертаються уже тоді, коли іншого вибору і терпіти уже несила. І це дарма, адже щорічний превентивний огляд уролога так само важливий, як і огляд жінок у гінеколога.
Профілактичний огляд дозволяє вчасно виявити проблеми органів сечостатевої системи, на початковій стадії, коли вони найбільш піддатливі лікуванню.

В яких випадках потрібна обов’язкова консультація лікаря-уролога:

  • проявляється дискомфорт або біль при сечовипусканні;
  • поява крові та гнійних домішок у сечі;
  • біль в області нирок, що має колючий характер;
  • інфекції, що передаються статевим шляхом (у чоловіків);
  • проблеми із зачаттям дитини.

Існує стереотип, що уролог – лікар тільки для чоловіків.  Це не так – уролог лікує  здійснює консультування жінок, у котрих є проблеми з нирками, сечоводами та сечовим міхуром. Лікар проводить діагностику та лікує цистит, сечокам’яну хворобу, пієлонефрит та інші захворювання. Жінкам, як і чоловікам, необхідно звертатись до уролога при появі найперших ознак захворювання. Урологічні захворювання на перших стадіях лікуються значно швидше та із меншими наслідками. А у запущеній формі значно важче і довше лікуються, та провокують вторинні запальні процеси малого тазу. 

Окрім консультації та зовнішнього огляду, уролог використовує й інші методи обстеження: найчастіше це УЗД (ультразвукова діагностика) та збір урологічних мазків, для лабораторного дослідження. Для підтвердження остаточного аналізу часто потрібен аналіз крові, який дає додаткову інформацію

Урологія у Львові

У Львові огляд уролога  можна якісно та швидко пройти у Львівській обласній клінічній лікарні. За адресою: вул. Чернігівська, 7, урологічне відділення, кабінет літотрипсії. Провідні фахівці мають понад багаторічний досвід лікування та володіють сучасними методиками і підходами. Також вони одними з перших у Львові почали проводити процедуру літотрипсії – понад 20 років тому.

Для чого потрібна консультація

  1. консультацію здійснює висококваліфікований лікар з багаторічним досвідом роботи;
  2. при необхідності, під час огляду, лікар одразу ж може взяти усі необхідні аналізи;
  3. при потребі та наявності показань, пацієнт може пройти ультразвукове обстеження на сучасному експертному обладнанні.

Лікар уролог завжди старається призначати максимально делікатну і водночас ефективну терапію.
Не зволікайте – здоров’я важливіше вагань!