9 Жовтня, 2018

Жінка на прийомі в уролога. Три причини відвідати

Існує стереотип, що уролог є виключно «чоловічим» лікарем. Насправді, це не зовсім так. Є, як мінімум, три причини для відвідин жінкам цього лікаря. Лікар уролог лікує хвороби статевих органів, нирок, простати, захворювання уретри.

Жінки можуть звернутися до уролога з приводу піску та каменів у нирках, ниркової коліки.

Камені та “пісок” в нирках

Те, що зазвичай називають «пісок» – являється дрібними конкрементами, які накопичуються поступово в нирках та сечоводі і утворюють більші. Коли ці «солі» та камені набувають руху – жінка відчуває слабкі болі в животі та ззаду по боках спини в області нирок. З часом больові відчуття посилюються, переростаючи та набуваючи форми ниркової кольки. З’являються проблеми із сечовипусканням (нетримання, частіші позиви до сечовипускання, зміни сили струменя сечі).

Записатися до уролога: +380505880025; м. Львів, Вул. Чернігівська,7 ЛОКЛ, урологічне відділення, кабінет літотрипсії

В крові з’являються домішки крові та гною (з різною інтенсивністю). При перших таких ознаках варто звертатися до уролога, аби точно визначити причину таких симптомів та зрозуміти, що із ними робити.

Хвороби, що передаються статевим шляхом.

З такими хворобами жінкам варто звертатись до уролога. Саме цей спеціаліст зможе фахово розпізнати симптоми в разі їх наявності (свербіж, печіння, дискомфорт, виразки, висипи на статевих органах) та поставити правильно діагноз, виходячи із отриманих даних. Звісно, він іще призначить додаткові аналізи, щоб отримати повну «картину». І вже, маючи цю інформацію, призначить ліки та лікування.

Запалення

Існують фізіологічні причин7и, що зумовлюють більш часті інфекційні захворювання у жінок – коротша довжина уретри. Приблизно, 40 відсотків жінок та 12 відсотків чоловіків страждають від запалень. Найчастіше такими захворюваннями є цистит, пієлонефрит, уретри. Одними із перших ознак запалення є часте сечовипускання, що супроводжується відчуттями печіння, різі. Сеча стає мутною. Часто присутній біль внизу живота та загальне погіршення стану організму (озноб, відсутність сили). Існують і інші, менш явні причини звернутися жінці до уролога. Це травми різного характеру та причин (під час пологів, певних медичних маніпуляцій, побутові травми) органів сечостатевої системи. Також причиною звернутися можуть бути вроджені аномалії, генетичні схильності до онкозахворювань, інші статеві розлади.
Якщо ви виявили в себе подібні ознаки – не вагайтесь. Чим швидше проблема буде діагностована – тим швидше ви і  легше її можна позбутися.  Проти якісне обстеження можна у Львівській обласній клінічній лікарні. За адресою: вул. Чернігівська, 7, урологічне відділення, кабінет літотрипсії.