8 Березня, 2018

8 березня – Всесвітній день нирки

Ниркові захворювання мають одну неприємну особливість – вони здатні дуже швидко розвинутись до важкої форми за короткий термін. Чимало симптомів є загального характеру і люди ними нехтують. А  якщо додати ще і шкідливу звичку відкладати візит до лікаря – то ситуація дуже погана.

Консультація в уролога повинна бути регулярною звичкою. А не «крайнім випадком» коли вже немає іншого варіанту. Адже камені нирок доволі легко лікуються. Якщо виявлені будуть на ранній стадії.
А ще потрібно дотримуватись профілактики ниркових захворювань – тому що профілактика краща, аніж лікування.
Ось декілька простих правил – радить ліка уролог:

  • Активний спосіб життя. Регулярні фізичні навантаження дають змогу нормалізувати артеріальний тиск. Також покращується мікроциркуляція крові в нирках.
  • Здорове харчування – запорука підтримки ваги у нормі та профілактики діабету та хворіб нирок
  • Достатня кількість води. У кожного своя норма споживання води на добу. Вона залежить від таких чинників, як фізичне навантаження, стать, маса, загальний стан організму. При масі тіла 70-75 кг в середньому потрібно 2800-3000 мл води (чи іншої рідини).
  • Зважайте на артеріальний тиск – підвищення є одним із найпоширеніших причин розвитку нирок.
  • Консультація в уролога має бути регулярною. Лікар уролог з використанням сучасного обладнання, даних лабораторних аналізів може швидко виявити проблему та усунути її.
  • Киньте палити! Куріння спричиняє зменшення інтенсивності потоку крові – до деяких частин тіла. Відповідно, якщо нирка недоотримуватиме кров – почне функціонувати гірше.

Якщо у вас виникла потреба провести процедуру літотрипсії чи потрібна консультація уролога – звертайтесь за телефоном 050-58-80-025  або за адресою: м. Львів,вул. Чернігівська 7.