25 Жовтня, 2017

Біль в поперековій області

Виникнення болю в області попереку є непрямим симптомом, оскільки може бути спричинений низкою різних патологічних станів. Серед них: пієлонефрит, сечокам’яна хвороба, остеохондроз, гідронефроз, нефроптоз, кіста нирки, рак нирки, міозит та ін. Коли у вас з’явилися подібні симптоми спершу варто звертатися до уролога, щоб пересвідчитись в функціональному стані сечостатевої стані. А опісля – до невропатолога (якщо не виявлено патологій).
В лікарській практиці медики доволі часто стикаються із ситуацією, коли пацієнт скаржиться на «біль в попереку вже рік часу». Який він «запиває» знеболюючими. А на огляд піти «немає ніяк часу». І до лікаря пацієнт приходить коли болі такі сильні, що терпіти немає сил. А знеболюючі уже не діють. І на цьому етапі в хворого уже можуть діагностувати рак нирки на стадії, коли ситуація невиправна. А ще тоді, коли болі тільки почались – усе можна було виправити легким втручанням!

Ниркові кольки – симптом, який найчастіше приводить пацієнтів до урологів. Навіть тих, хто вперто відвідувати лікаря не бажає. Проявляється вона як різкий біль в поперековій ділянці, який дуже варто терпіти. Також біль може поширитися на пах, калитку та нижні відділи живота. Він здатен спричинити нудоту т блювоту. Ниркова колька спричинена найчастіше, різким порушенням відтоку сечі із нирки, тому сечовідні шляхи закупорені каменем. Звернувшись до спеціалістів вчасно – пацієнт може отримати фахове медичне заключення та професійне лікування. Фахівець з допомогоюю сучасного медичного обладнання не тільки усуне біль, а й  позбавить його причини – каменя. Його «розіб’ють» та «виведуть» контактною або безконтактною літотрипсія.

Тому не варто зволікати та «заліковувати» біль, а звертатись до професіоналів.