Літотрипсія – медична процедура, націлена на фізичне руйнування конкрементів у тілі людини (ниркові камені, камені в жовчному міхурі та камені в шлунково-кишковому тракті).

Переваги літотрипсії

Основна перевага – неінвазивність методу. Для дроблення не потрібне виконання розрізу чи проколу на тілі. Тривалість процедури становить 15 – 20 хв. Госпіталізація не потрібна.

Показання до літотрипсії

Літотрипсія показана, коли камінь не може вийти самостійно. Зазвичай, літотрипсію застосовують при діаметрі конкрементів від 0,4 до 2 см.

Як проходить процедура дистанційної літотрипсії?

Дроблення камнів в нирках │без операції│Дистанційна літотрипсія

Пацієнта укладають на стіл. До проведення процедури хворому вводяться заспокійливі і знеболюючі засоби. За допомогою апарату УЗД визначається рівень стояння конкременту, після чого пацієнта укладають таким чином, щоб забезпечити пряму дію хвиль на камінь. Подушка з водою підводиться на
проекцію каменю, після чого апарат створює ударні хвилі. Під час дроблення конкремент знаходиться під моніторингом УЗД апарату, і лікар бачить, як від
каменя поступово відколюються фрагменти, і формується своєрідна кам’яна доріжка.

Після завершення літотрипсії хворий повинен перебувати під наглядом лікаря. Якщо стан пацієнта стабільний, то його можна відпустити додому з вимогою неухильно дотримуватися лікарських рекомендацій.

Записатися на проведення необхідної діагностичної процедури:

за телефоном   +380505880025або записатись онлайн на сайті .