Обладнання

Для того, щоб отримати точний результат аналізу та підібрати правильне лікування, ми використовуємо сучасне та надійне обладнання. Адже якісне лікування в будь-якому медичному закладі напряму залежить від стану технічного обладнання. Сучасне устаткування відкриває нові горизонти в діагностиці хворіб та дає нові можливості в оздоровленні пацієнта.

На сьогоднішній день можемо говорити, що якісне обладнання в галузі урології – це «очі та руки» лікаря, без них  в медицині ніяк. При складанні діагнозів та медичних висновків ми керуємось інформацією, здобутою на спеціальному устаткуванні, призначеному для проведення діагностичного процесу. В нашому арсеналі такі діагностичні прилади:

Апарат для ультразвукового обстеження експертного класу Toshiba Apollo 500.

Ультразвукове обстеження може бути здійснене в тому числі із застосуванням доллера.

Він обладнаний широким набором ультразвукових датчиків, що застосовуються для діагностики. Серед них:

  • ковексний датчик для абдомінального дослідження нирок, сечоводів, зачеревенного простору, сечового міхура, простати, та інших органів черевної порожнини. Таких як печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка, матка, яйники;
  • лінійний датчик високої частоти для досліджень яєчок у чоловіків, щитовидної та паращитовидної
  • залоз і судин;
  • інтраректальний датчик з адаптером для ультразвукового дослідження простати, сім’яних міхурців через пряму кишку. При потребі цей датчик використовується для здійснення мультифокальної біопсії.

Екстракорпоральний літотриптор 

Dornier Sigma Compact III. Його ми застосовуємо для розрушення-літотрипсії каменів в нирках, сечоводах, сечовому міхурі без оперативного втручання

Compact Sigma – це модульний ліптотріптор, який об’єднує в собі перевірену компанією Dornier технологію екстракорпоральної ударно-хвильової літотрипсії (ESWL) з багатофункціональним столом пацієнта і з-образної дугою рентгенаппарата і надає всі можливості для проведення літотрипсії та ендоурологіческіх процедур. При комбінації з іншими елементами, такими як ультразвук, лазер, оптичними приладами і т.п. Compact Sigma стає повномасштабної робочою станцією. Використовуючи перевірену компанією Dornier технологію генератора штучних електромагнітних хвиль (EMSE), Compact Sigma забезпечує стійку і постійну передачу енергії. Володіючи великою глибиною проникнення і широким динамічним діапазоном, технологія EMSE ідеально підходить для цілого спектра застосувань.

Цистоскоп

Він застосовується як з діагностичною, так і, власне, лікувальною метою. Ним проводяться ендоскопічні втручання в сечовому міхурі чи встановлення стентів у нирки.

Фіброуретерореноскоп Olympus MPV 3

Цей прилад також використовують з метою діагностики та з для лікування. Ним здійснюють діагностичну URS та контактну лазерну URS.

Нефросокоп Karl Storz

Використовується для проведення малоінвазивних операцій PCNL (черезшкірна нефролітотрипсія з лапаксією). Які спричинені каменями в нирках, в тому числі каменями великого розміру (так звані кораловидні).

Хірургічний лазер для літотрипсії Dornier Medilas H20

Хірургічний лазер DornierMedilas H 20 потужністю 20 Вт і довжиною хвилі 2 100 нм німецького виробника DornierMedTechGmbH, представлений нами на українському ринку.

Гольмієвий: YAG лазер DornierMedilasH 20 розроблений спеціально для дроблення конкрементів та малоінвазивної хірургії в урології. Завдяки своїй потужності 20 Вт і довжиною хвилі система має широкий спектр застосувань в урології. Незалежно від щільності і хімічного складу сечові конкременти повністю дробляться завдяки високій імпульсної енергії. При ендоскопічному застосуванні завдяки наявності гнучких світловодів забезпечується доступ до каменів на всіх можливих ділянках.